Nemzetközi férfi torna, Franciaország

A gigászok csatájában Veszprémi siker! Nagy László, a veszprémiek csapatkapitánya átveszi a győztesnek járó serleget.

Chambéry(francia)30 – 30 La Rioja(spanyol) ,Montpellier(francia) 38 – 26 Schaffhausen(svájci)

MVM Veszprém-PSG Handball 32-31 (17-14)Ld.:Marguc 7,Ilic 6,Nilsson 4,Sulic 3,Nagy L.2,Palmasson 2,Slikovic 2.ill.Hansen 7, Karabatic 7,Narcisse 6.
Remekül kezdtek Ilicék, kitünően védekeztek és a támadásokat is pontosan fejezték be. A 29 percben, mát 17-11-re vezettek.A szünet jót tett a Karabatic testvérek által vezérelt franciáknak, mert az 50.percben sikerült egyenliteniük.Izgalmas volt az utolsó tíz perc. A sikerhez a dán Hansen is hozzájárult, mert a 60. percben 32-31 állásnál, büntetőt hibázott,ez elég volt Nagy Lászlóéknak a kupa győzelemhez.
A torna végeredménye: 1.MVM-Veszprém,2.PSG,3.Chambery,4.La Rioja,5.Montpellier,6.Schaffhausen.