Balatonfüredi siker a rangadón

A férfi kézilabda NB I-ben a negyedik fordulóban a Balatonfüredi KSE fogadta a Grundfos Tatabánya csapatát kedden.
Hibátlan mérleggel várta mindkét csapat az összecsapást, ugyan is a hazaiak három míg a vendégek két meccset játszottak és nyertek meg a bajnokságban.
A mérkőzést a Balatonfüred nyerte három góllal.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
4. FORDULÓ
BALATONFÜREDI KSE–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 26–23 (12–11)
Balatonfüred, 600 néző. V: Dobrovits, Tájok
BALATONFÜRED: SZÉKELY – SZÖLLŐSI B.6, Vilovski 1, BÁNHIDI 2, Kis Á., ZDOLIK 7, Kovacsics 1. Csere: Komendánt (kapus), Juhász K., Lelkes 1, Ligetvári 1, Gábori 2, Faluvégi 2, Grigorjev 3 (2). Edző: Csoknyai István
TATABÁNYA: PAUL – PÁSZTOR Á. 6 (2), Diaz 2, Perics, Mazák 2, Bodó 2, TÖRŐ 6 (1). Csere: Babasafari (kapus), Kaskó, JUHÁSZ Á. 4, Nagy Sz., Katzirz 1, Nagy Á., Dénes, Mousavi, Gábor M. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 8. perc: 1–4. 16. p.: 3–10. 23. p.: 8–10. 27. p.: 11–11. 39. p.: 16–13. 44. p.: 17–17. 51. p.: 22–19. 57. p.: 25–22
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 7/3