Kézilabda Live

Németh András kihirdette keretét

A magyar női kézilabda válogatott szövetségi-kapitánya keretet hirrdetett az augusztus 8-10. között Kwcskeméten megrendezendő nemzetközi felkészülési tornára.

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Bíró Blanka (Ipress Center Vác), Kiss Éva (Fehárvár KC), Víg Vivien (Dunaújvárosi KKA)
Jobbszélsők: Bognár-Bódi Bernadett (Győri Audi ETO), Kovacsicz Mónika (FTC-Rail Cargo Hungaria), Orbán Adrienn (Győri Audi ETO)
Jobbátlövők: Planéta Szimonetta (Győri Audi ETO), Soós Viktória (FTC-Rail Cargo Hungaria), Tomori Zsuzsanna (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Irányítók: Görbicz Anita (Győri Audi ETO), Szucsánszki Zita (FTC-Rail Cargo Hungaria), Temes Bernadett (Metzingen, német), Tóth Gabriella (Mosonmagyaróvár)
Beállók: Horváth Bernadett (Fehérvár KC), Mayer Szabina (Fehérvár KC), Szamornánsky Piroska (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Balátlövők: Bulath Anita (Dunaújvárosi KKA), Klivinyi Kinga (Érd), Triscsuk Krisztina (Érd)
Balszélsők: Erdősi Ildikó (Siófok Galerius fürdő), Kovacsics Anikó (Győri Audi ETO), Schatzl Nadine (Érd)
Szövetségi kapitány: Németh András
Csapatmenedzser: Pálinger Katalin

A MAGYAR B-VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Herr Orsolya (Győri Audi ETO), Szemerey Zsófi (Mosonmagyaróvár), Szikora Melinda (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbszélsők: Azari Fruzsina (Dunaújvárosi KKA), Lukács Viktória (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: Kovács Anna (Érd), Szekerczés Luca (Siófok Galerius fürdő)
Irányítók: Kudor Kitti (DVSC TVP), Kurucz Ivett (Mosonmagyaróvár)
Beállók: Cifra Anita (FTC-Rail Cargo Hungaria), Fülöp Andrea (Ipress Center Vác)
Balátlövők: Hornyák Dóra (Ipress Center Vác), Szekeres Klára (Érd), Tilinger Tamara (Fehérvár KC)
Balszélsők: Szarka Adrienn (FTC-Rail Cargo Hungaria), Vincze Melinda (Dunaújvárosi KKA)
Edző: Köstner Vilmos

A KECSKEMÉTI FELKÉSZÜLÉSI TORNA PROGRAMJA
Augusztus 8., péntek:
15.30 Angola–Románia
18.00 Magyarország–Magyarország B
Augusztus 9., szombat:
16.00 Angola–Magyarország (tv: Duna)
18.30 Románia–Magyarország B
Augusztus 10., vasárnap:
13.15 Magyarország B–Angola
14.55 Csörgőlabda-bemutató
16.30 Magyarország–Románia (tv: m1)

Fotó: www.nemzetisport.hu

hird