Kézilabda Live

Sorsoltak a nemzetközi kupákban

NŐI KÉZILABDA KEK
A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
BL-selejtezős (1. csoport, 4. helyezett)–ACME Zalgiris (litván)
BL-selejtezős (2. csoport, 3. helyezett)–Danilovgrad (montenegrói)
A 3. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
Metalurg Szkopje (macedón)–SIÓFOK
Kubany (orosz)–BL-selejtezős (2. csoport, 3. helyezett)
Odense (dán)–Randers (dán)
Zug (svájci)–BL-selejtezős (1. csoport, 3. helyezett)
BL-selejtezős (1. csoport, 2. helyezett)–Jagodina (szerb)
Zvezda Zvenyigorod (orosz)–Vistal Gdynia (lengyel)
2. kör 1. meccsének győztese–Blomberg Lippe (német)
U Jolidon (román)–BL-selejtezős (2. csoport, 2. helyezett)
HCM Roman (román)–Skuru (svéd)
Nordstrand (norvég)–Tertnes (norvég)
2. kör 2. meccsének győztese–Atlético Guardes (spanyol)
Fleury Loiret (francia)–Umag (horvát)
Játéknapok: november 15/16. és 22/23.

NŐI KÉZILABDA EHF-KUPA
A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
Atzgersdorf (osztrák)–Ioniasz (görög)
Michalovce (szlovák)–Kasztrioti (koszovói)
Kyndil Tórshavn (feröeri)–Femina Vise (belga)
Ankara Yenimahalle (török)–Gomel (fehérorosz)
Olympia (brit)–Karpati (ukrán)
Dudelange (luxemburgi)–Feta Epirusz Anagenniszi Artasz (görög)
Bürhl (svájci)–Baník Most (cseh)
SPONO Nottwil (svájci)–Bnei Herclija (izraeli)
Jomi Salerno (olasz)–ÍBV (izlandi)
A 3. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
ÉRD–SPONO Nottwil (svájci)/Bnei Herclija (izraeli)
DUNAÚJVÁROS–Vardar Szkopje II (macedón)
Höörs (svéd)–Olympia (brit)/Karpati (ukrán)
Bera Bera (spanyol)–Jomi Salerno (olasz)/ÍBV (izlandi)
Buxtehuder SV (német)–Schoonmak Amsterdam (holland)
Bayer Leverkusen (német)–Zaglebie Lubin (lengyel)
Michalovce (szlovák)/Kasztrioti (koszovói)–Corona Brasov (román)
Atzgersdorf (osztrák)/Ioniasz (görög)–Asztrahanocska (orosz)
Zagorje (szlovén)–Esbjerg (dán)
Lugi (svéd)–Rocasa Gran Canaria (spanyol)
Játéknapok: november 15/16. és 22/23.

FÉRFI KÉZILABDA EHF-KUPA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, PÁROSÍTÁS
Olimpus-85 (moldovai)–OROSHÁZA
Bocholt (belga)–Nis (szerb)
Bregenz (osztrák)–Dragunas Klaipeda (litván)
Diomidisz (görög)–Kristianstad (svéd)
Sporta Hlohovec (szlovák)–Bursa Nilüfer (török)
Lovcsen-Csetinje (montenegrói)–Kriens-Luzern (svájci)
KRAS/Volendam (holland)–Topolcany (szlovák)
Dubrava (horvát)–Varazdin (horvát)
London GD (brit)–OCI-Lions (holland)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Potaissa Tudra (román)
ÍBV (izlandi)–Maccabi Risón Lecion (izraeli)
Talent Plzen (cseh)–Bozen Loacker (olasz)
Bern Muri (svájci)–Gomel (fehérorosz)
Haukar (izlandi)–Dinamo Asztrahány (orosz)
BESA Famiglia (olasz)–Kehra (észt)
Górnik Zabrze (lengyel)–Zomimak (macedón)
Kaerjeng (luxemburgi)–Esch (luxemburgi)
Játéknapok: szeptember 6/7. és 13/14.
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ, PÁROSÍTÁS
BALATONFÜRED–Haukar (izlandi)/Dinamo Asztrahán (orosz)
BL-selejtezős (3. csoport, 4. helyezett)–Olimpus-85 (moldovai)/OROSHÁZA
Kaerjeng (luxemburgi)/Esch (luxemburgi)–TATABÁNYA
Eskilstuna Guif (svéd)–SönderjyskE (dán)
SZKA Minszk (fehérorosz)–Górnik Zabrze (lengyel)/Zomimak (macedón)
Bacau (román)–London GD (brit)/OCI-Lions (holland)
BESA Famiglia (olasz)/Kehra (észt)–Nexe (horvát)
Bregenz (osztrák)/Dragunas Klaipeda (litván)–Skjern (dán)
Nantes (francia)–Dubrava (horvát)/Varazdin (horvát)
KRAS/Volendam (holland)/Topolcany (szlovák)–BL-selejtezős (1. csoport, 4. helyezett)
Holstebro (dán)–Lovcsen-Csetinje (montenegrói)/Kriens-Luzern (svájci)
Pfadi Winterthur (svájci)–Bocholt (belga)/Nis (szerb)
Kausztik Volgográd (orosz)–Portovik (ukrán)
Sporting (portugál)–Sporta Hlohovec (szlovák)/Bursa Nilüfer (török)
Maribor Branik (szlovén)–Diomidisz (görög)/Kristianstad (svéd)
BL-selejtezős (2. csoport, 4. helyezett)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)/Potaissa Tudra (román)
Bern Muri (svájci)/Gomel (fehérorosz)–Ademar León (spanyol)
Talent Plzen (cseh)/Bozen Loacker (olasz)–Permszkije Medvegyi (orosz)
Melsungen (német)–Fenix Toulouse (francia)
Elverum (norvég)–ÍBV (izlandi)/Maccabi Risón Lecion (izraeli)
Játéknapok: október 11/12. és 18/19.

Forrás: www.nemzetisport.hu

Fotó: www.eurohandball.com

hird