Kézilabda Live

Tombol a SEHA liga

Beindult  a férfi Dél-Európai kézilabda Liga. /SEHA League/  Bosznia- Hercegovina, Montenegro, Horvátország, Macedonia, Szlovákia, Szerbia, Fehéroroszország csapatai neveztek. A magyar csapatok időpont nehézségek miatt visszamondták a meghívást.

1. round

05.09.

Meshkov Brest

:

Tatran Prešov

28:30

07.09.

Borac m:tel

:

Lovćen

26:33

07.09.

Partizan

:

Vojvodina

23:25

07.09.

Metalurg

:

Vardar

28:28

10.09.

CO Zagreb

:

Nexe

37:30

2. round

12.09.

Lovćen

:

Metalurg

23:29

14.09.

Vardar

:

Partizan

33:26

14.09.

CO Zagreb

:

Borac m:tel

44:20

14.09.

Vojvodina

:

Meshkov Brest

24:31

17.09.

Nexe

:

Tatran Prešov

34:32

3. round

21.09.

Partizan

:

Lovćen

26:23

21.09.

Tatran Prešov

:

Vojvodina

37:26

21.09.

Nexe

:

Borac m:tel

33:19

28.09.

Meshkov Brest

:

Vardar

23:27

14.12.

Metalurg

:

CO Zagreb

 

4. round

28.09.

Nexe

:

Vojvodina

22:29

29.09.

CO Zagreb

:

Partizan

36:24

01.10.

Borac m:tel

:

Metalurg

22:26

02.10.

Vardar

:

Tatran Prešov

34:37

13.12.

Lovćen

:

Meshkov Brest

 

5. round

05.10.

Metalurg

:

Nexe

 

05.10.

Vojvodina

:

Vardar

 

05.10.

Tatran Prešov

:

Lovćen

 

05.10.

Partizan

:

Borac m:tel

 

06.10.

Meshkov Brest

:

CO Zagreb

 

6. round

08.10.

Vojvodina

:

Lovćen

 

09.10.

Metalurg

:

Partizan

 

15.10.

CO Zagreb

:

Tatran Prešov

 

10.12.

Borac m:tel

:

Meshkov Brest

 

01.03.

Nexe

:

Vardar

 

7. round

16.10.

Vardar

:

Lovćen

 

23.10.

Tatran Prešov

:

Borac m:tel

 

23.10.

Vojvodina

:

CO Zagreb

 

24.10.

Partizan

:

Nexe

 

18.02.

Meshkov Brest

:

Metalurg

 

8. round

25.10.

Metalurg

:

Tatran Prešov

 

26.10.

Borac m:tel

:

Vojvodina

 

27.10.

CO Zagreb

:

Vardar

 

27.10.

Nexe

:

Lovćen

 

04.12.

Partizan

:

Meshkov Brest

 

9. round

08.11.

Vardar

:

Borac m:tel

 

08.11.

Lovćen

:

CO Zagreb

 

08.11.

Vojvodina

:

Metalurg

 

09.11.

Tatran Prešov

:

Partizan

 

09.11.

Meshkov Brest

:

Nexe

 

10. round

13.11.

Tatran Prešov

:

Meshkov Brest

 

15.11.

Lovćen

:

Borac m:tel

16.11.

Vojvodina

:

Partizan

17.11.

Nexe

:

CO Zagreb

17.12.

Vardar

:

Metalurg

11. round

19.11.

Metalurg

:

Lovćen

20.11.

Partizan

:

Vardar

23.11.

Tatran Prešov

:

Nexe

23.11.

Meshkov Brest

:

Vojvodina

26.11.

Borac m:tel

:

CO Zagreb

12. round

07.12.

Vardar

:

Meshkov Brest

07.12.

Vojvodina

:

Tatran Prešov

08.12.

CO Zagreb

:

Metalurg

08.12.

Borac m:tel

:

Nexe

08.12.

Lovćen

:

Partizan

13. round

04.02.

Metalurg

:

Borac m:tel

04.02.

Tatran Prešov

:

Vardar

08.02.

Partizan

:

CO Zagreb

08.02.

Meshkov Brest

:

Lovćen

08.02.

Vojvodina

:

Nexe

14. round

15.02.

Borac m:tel

:

Partizan

24.02.

Lovćen

:

Tatran Prešov

27.02.

Vardar

:

Vojvodina

27.02.

CO Zagreb

:

Meshkov Brest

27.02.

Nexe

:

Metalurg

15. round

08.10.

Vardar

:

Nexe

28.02.

Lovćen

:

Vojvodina

01.03.

Tatran Prešov

:

CO Zagreb

01.03.

Partizan

:

Metalurg

01.03.

Meshkov Brest

:

Borac m:tel

16. round

07.03.

Lovćen

:

Vardar

08.03.

Metalurg

:

Meshkov Brest

08.03.

Borac m:tel

:

Tatran Prešov

08.03.

CO Zagreb

:

Vojvodina

09.03.

Nexe

:

Partizan

17. round

14.03.

Lovćen

:

Nexe

15.03.

Vardar

:

CO Zagreb

15.03.

Tatran Prešov

:

Metalurg

15.03.

Meshkov Brest

:

Partizan

15.03.

Vojvodina

:

Borac m:tel

18. round

14.12.

Nexe

:

Meshkov Brest

22.03.

Metalurg

:

Vojvodina

22.03.

Partizan

:

Tatran Prešov

22.03.

Borac m:tel

:

Vardar

23.03.

CO Zagreb

:

Lovćen

Latest results

02.10.

Vardar

:

Tatran Prešov

34:37

01.10.

Borac m:tel

:

Metalurg

22:26

29.09.

CO Zagreb

:

Partizan

36:24

28.09.

Nexe

:

Vojvodina

22:29

28.09.

Meshkov Brest

:

Vardar

23:27

Next fixtures

05.10.

Metalurg

:

Nexe

05.10.

Vojvodina

:

Vardar

05.10.

Tatran Prešov

:

Lovćen

05.10.

Partizan

:

Borac m:tel

06.10.

Meshkov Brest

:

CO Zagreb

Fotó: www.sportskeeda.com

 

hird