Csalódás, ezüstérmes a Veszprém !

Döntő: Füchse Berlin(német) – MVM-Veszprém 28-27(24-24,15-13) Ld.:Tonnesen 6,Weide 4,Nedanic 4.ill.Sulic 8,Ilic 6, Nagy L. 4.
Az első félidő nem úgy alakult, ahogy Ortega mester eltervezte.Az átszervezett berlini rókák fegyelmezett játékukkal a 8.perctől 2-3 góllal is vezettek.Nenadicék jobban lelkesedtek, valahogy ma nem tudtak a veszprémi fiúk igazán összpontosítani. A szünet után sikerült megfordítani az eredményt, de ismét rengeteg helyzetet kihagytak Sulicék. A cseh válogatott kapus Stochl lehúzta a rolót.A hosszabbitásban ismét felcsillant a remény, mert sikerült Nagy Lászlóéknak két gyors találatot elérniük, de aztán valahogy a lekesebb berliniék vihették haza a serleget és a 400.000 dollárt. A Veszprém ezüstérme 250.000 dollár ért.

3. helyért:FC Barcelona(spanyol) – Sydney Uni Handball(ausztrál) 30-20(15-10), 5. helyért: Al Ahly SC – Esporte Clube Taubate(brazil) 28 -24 (16-11), 7.helyért:Club Africain(tunéziai) – Al Sadd(katari) 26 – 20(9-8).