Férfiak, negyedöntőA férfi válogatottak

A férfi válogatottak lejátszották a negyedöntőket. A német válogatott visszavágott a 2015.évi vb-n a vereségért a katariaknak.A remek napot kifogó németek remekül védekeztek,Wolff kapus szinte mindent fogott amit lehet, de a szigorú védekezést, Markovic és Capot az arab csapatban nem szerette, csak fellángolásaik voltak. Gensheimerék nem hibáztak és biztosan nyertek. A franciák a második félidőben megették a brazilokat.A 45.perctől Goigou és Narcisse szétfutották a hazaiakat.A dánok ellen a szlovének már a hosszú menetelésben elfáradtak.Meglepetés, hogy a feléledő lengyelek a volt szegedi Wyszomirski kapus remek teljesítményével és Bielecki valamint Liejewski találataival győztek a horvátok ellen.
Eredmények:Franciaország-Brazilia 34-27(16-16),Németország-Katar 34-22(16-12),Dánia-Szovénia 37-30(16-13),Lengyelország-Horvátország 30-27(18-14).