IHF Super Globe. Doha, Veszprém-Berlin döntő

A torna második napján óriási meglepetés született. A többszörös Final4 győztes FC.Barcelona a vereséget szenvedett az átszervezett Berlintől.A katalánok a 48.percben már 4 góllal is vezettek és zsebükben érezhették a döntőbe jutást, de rengeteget hibáztak.Az 57.percben még náluk volt az előny, de a remek napot kifogó Stochl kapus lehúzta a rolót és a végén a Füchse lőte be a győztes találatát. A másik elődöntőben a Veszprémiek iskola játékkal nyertek. Ortega edző minden játékosát pályára küldte.Jól szórakozott, a sok helyszínen szurkoló veszprémi.
MVM-Veszprém-Sydney Uni Handball(ausztrál)29-17(9-5)Ld.:Ilic 8,Marguc 7,Sliskovic 6,Nilsson 3,Ugalde 2.ill.Lennsrtom4.

Füchse Berlin(német) – FC Barcelona(spanyol) 26:25 (12:15) Ld.:Nenadic 8,Elisson 4,Vukovic 3,Tönnesen 3.ill.Lazarov 11,Jicha 4.
Al Ahly Sports Club(egyiptomi)-Club Africain(tunéziai) 20-17(9-9),EC.Taubate(brazil)- Al Sadd(katar) 32-24(15-11)